O nas

Pracujemy dla Najlepszych i z Najlepszymi!

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, kochamy naszą pracę i wiemy jak robić to dobrze. Dołącz do tych, którzy się już o tym przekonali!

 

Firma

Pracą w dziedzinie reklamy zajmujemy się od 1994 roku. Z pasją tworzymy projekty dla najbardziej wymagających Klientów.  Nasza kreatywność wspomogła rozwój wielu początkujących firm oraz podniosła prestiż znanych i cenionych marek. W naszych realizacjach stawiamy przede wszystkim na klasykę i prostotę formy z domieszką nowoczesności.

Zapraszamy do współpracy z nami.

Wizja

Skupiamy doświadczonych fachowców, specjalizujących się w różnych dziedzinach reklamy. Nasze kwalifikacje, profesjonalizm oraz ukierunkowanie na indywidualne potrzeby każdego Klienta, świadczą o naszej konkurencyjności.

Misja

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie maksymalnej satysfakcji Firm, dla których wykonujemy zlecone prace. Do grona naszych Klientów należą, obok największych przedsiębiorstw z kluczowych sektorów rynkowych, średnie i małe szybko rozwijające się podmioty, prowadzące działalność gospodarczą zarówno na terytorium Polski, jak i Unii Europejskiej. Kreatywność i nasze doświadczenie pozwolą na sprostanie każdemu wyzwaniu oraz realizację  każdej formy prezentacji Państwa firmy.